Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Kontakt

Michaela Pecnová
Michaela Pecnová
723807132, 724588272

Velkoobchod-obch. podmínky

Pro získání velkoobchodních cen je nutná registrace. Po zaslání registračních údajů vše ověříme a poté Vám budou zpřístupněny VO ceny. 

JSME PLÁTCI DPH

 

obchodní společnosti Michaela Pecnová - Dětské oblečení Habry

se sídlem Žižkovo náměstí 5, 582 81 Habry

identifikační číslo: 03395031    DIČ CZ9057163192

pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.detskeoblecenihabry.cz

Čísla účtů: pouze pro platbu v CZK : Česká spořitelna 4290971339/0800

pro platbu v EUR a CZK : Fio banka 2601428183/2010   IBAN CZ0920100000002601428183 BIC/SWIFT FIOBCZPPXXX

Obchodní podmínky - velkoobchod

Objednávka, platba a dodání zboží

V případě, že některá z položek v objednávce již nebude skladem (může vzniknout u posledních kusů), Vás budeme budeme kontaktovat a dohodneme se na dalším postupu - u VO objednávek může být bez předchozího upozornění výjimečně zboží nahrazeno jiným barevným provedením či velikostí..

Objednávky s platbou převodem, pokud není dohodnuto jinak, je nutno uhradit do 3 prac.dnů.

Veškeré námi prodávané zboží je určeno pro děti 3+

ZASÍLÁME POUZE NA ADRESY V ČESKÉ REPUBLICE A NA SLOVENSKU

ODESÍLÁNÍ PROBÍHÁ KAŽDÝ PRACOVNÍ DEN - MIMO ÚTERKY, KDY SE ODESÍLÁ POUZE V MIMOŘÁDNÝCH PŘÍPADECH.

Objednávka velikostních řad – vždy se snažíme o vyváženost objednaných řad (barvy, velikosti), vyhrazujeme si však právo na změny – vše dle dodání od výrobců. Dodací lhůty uvedeny u jednotlivých nabídek produktů. V případě, že dojde k nedodání objednaných druhů ze strany výrobce – vyhrazujeme si právo na zrušení objednávky, či daného druhu a vrácení platby na účet kupujícího nebo vyřešíme dle vzájemné dohody - toto se ale týká pouze předobjednávek, jinak máme veškeré zboží na našem skladě.

Platba předem na účet – po přijetí platby na náš účet bude zboží předáno přepravci Česká pošta – doporučená zásilka nebo balík do ruky. Odesíláme do 48hodin od přijetí platby.

Platba na dobírku – zboží je odesíláno nejdéle do 2 pracovních dnů. Platba hotově při převzetí. Pouze na adresy v České republice.

Osobní odběr – možný na adrese Vilémovská 433 Habry, po předchozí domluvě na dni a hodině.

Otevřená objednávka - sloučení objednávek provedených v časovém období nejdéle 14dní. Poté očekáváme pokyn ze strany kupujícího ke sloučení objednávek a se žádostí o zaslání platebních pokynů.

CENÍK POŠTOVNÉHO:

1) ČESKÁ REPUBLIKA: Nákup v hodnotě do 999Kč - poštovné 120,-Kč

                                Nákup v hodnotě 1000-3499Kč - poštovné 65,-Kč

                                Nákup nad 3500Kč - poštovné zdarma

                                Doběrečné - příplatek 40,-Kč

2) SLOVENSKÁ REPUBLIKA: jednotné poštovné 15€, pouze platba předem na účet.

NA SLOVENSKO DORUČUJEME KERAMIKU, LAMPIČKY, SVĚTÝLKA A SKLO POUZE V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ - PO PŘEDCHOZÍ DOHODĚ.

 

 Po vyexpedování objednávky Vám bude zasláno sledovací číslo zásilky.

Faktura za zakoupené zboží Vám přijde do 3 dní od vyexpedování objednávky/převzetí dobírky na Vámi uvedený e-mail, pokud nebude přiložena v balíčku.

Kupující je povinen dodanou zásilku před převzetím prohlédnout a zkontrolovat její stav. Pokud kupující zjistí viditelné poškození obalu (roztržení apod.), doporučujeme vyžádat si od dopravce sepsání zápisu o škodě, případně zásilku odmítnout.

Pokud nebude objednávka svým charakterem odpovídat velkoobchodní objednávce, vyhrazujeme si právo na její storno.

 

REKLAMACE

FORMULÁŘ KE STAŽENÍ : reklamační formulář formulář typu PDF

-> Pokud naleznete zjevnou vadu na zboží, je třeba nás neprodleně kontaktovat a to nejpozději do 48hodin od převzetí zboží, na pozdější reklamace zjevných vad nebude brán zřetel. Vadu nutno nafotit, popsat a zaslat na naši emailovou adresu : michaela.pecnova@gmail.com . Vada bude posouzena a dle míry poškození bude ze strany prodejce navrhnuta adekvátní sleva na výrobek. Pokud kupující s touto variantou nebude souhlasit, prosíme o zaslání vadného produktu včetně vyplněného reklamačního formuláře na adresu : Michaela Pecnová, Vilémovská 433, 582 81 Habry - náklady spojené s vrácením nese v plné výši kupující. 

 Pokud bude reklamace vyhodnocena jako neoprávněná, bude Vám zboží vráceno na Vaše náklady - po předchozí úhradě nákladů na poštovné a balné. 

Při oprávněné reklamaci si vyhrazujeme právo reklamované zboží nahradit vrácením platby za zboží na účet kupujícího.

Důvodem k reklamaci nejsou odchylky designu, od foto poskytnutých od výrobce.

Nevyzvednutí zásilky!!!

Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek. Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta, bude toto jednání považováno za porušení kupní smlouvy a prodejce má právo, dle § 53 odst. 10 Občanského zákoníku, na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s nevyzvednutím zásilky (poštovní náklady, obal, manipulace).

V případě nevyzvednutí již zaplacené objednávky, která bude vrácena zpět na naši adresu – bude nutno nejdříve uhradit původní i následné náklady na poštovné předem na náš účet, poté bude opět zboží odesláno.

Při objednání na dobírku je povinen kupující zboží převzít, v opačném případě bude požadováno uhrazení všech nákladů spojených s odesláním zásilky včetně obalového materiálu na náš účet. Pokud kupují vzniklé náklady neuhradí do 3 kalendářních dní, bude pohledávka postoupena inkasní agentuře a poté bude nutno uhradit i veškeré náklady spojené s vymáháním pohledávky.

Všechny velkoobchodní objednávky jsou závazné bez možnosti storna objednávky. V případě, že velkoobchodní zákazník svou objednávku zruší, či neuhradí objednávku ve stanoveném termínu, může mu být odebrán přístup k velkoobchodním cenám.

ZNAČENÍ ZBOŽÍ, LICENČNÍ SMLOUVY, POTVRZENÍ O NEZÁVADNOSTI

- pro prodej v kamenné prodejně je nutno zboží opatřit českým překladem - pokud tomu tak není již od výrobce. Většina výrobků již označení v češtině má, případně lze dopsat i propiskou na visačku - u oblečení materiálové složení, u keramických produktů hlavně název, složení. Způsoby použití jsou již značeny v piktogramech, které není třeba překládat. Pokud prodáváte přes e-shop, postačí vše v češtině v popisku u jednotlivých produktů. 

- veškeré dokumenty, licenční smlouvy, potvrzení o nezávadnosti a faktury k původu zboží k nahlédnutí pro kontrolní instituce jsou u nás k dispozici.

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
 
Vyplněním registračního formuláře nebo dokončením objednávky souhlasí spotřebitel se zařazením všech jím vyplněných osobních i firemních údajů  do databáze firmy: MICHAELA PECNOVÁ DĚTSKÉ OBLEČENÍ HABRY a jejich následným zpracováním ( např.nabízení výrobků a služeb, zasílání informací o výrobcích a novinkách v nabídce).
Zákazník bere na vědomí, že má práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména, že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně kdykoliv na adrese firmy odvolat, že má právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci, atd.
Prodávající neposkytuje osobní údaje třetím osobám, kromě těch, které se přímo podílejí na vyřízení objednávky Kupujícího (banka, zásilková služba, pošta, firma zpracovávající účetnictví apod.) a to pouze v nezbytně nutném rozsahu.

 

Vyhrazujeme si právo na opravu v případně nesprávně uvedené jakékoliv informace, včetně ceny produktu.

Copyright

Tyto stránky www.detskeoblecenihabry.cz jsou chráněny autorským zákonem. Jakékoliv kopírování a používání textů, fotografiíí, znehodnocení vodotisku, loga fotografií bez souhlasu provozovatele – majitele, je nezákonné. V případě porušení bude postupováno dle zákonů České republiky.

K POUŽITÍ NAŠICH FOTOGRAFIÍ JE TŘEBA NAŠEHO SOUHLASU, AVŠAK PORUŠENÍM VODOZNAKU ''detskeoblecenihabry.cz'', porušením loga srdíček či jakýmkoliv jiným zásahem do fotografie, SE VYSTAVUJETE ŽALOBĚ ZA PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV A BUDE VÁM ODEJMUT VELKOOBCHODNÍ PŘÍSTUP. 

NA VYŽÁDÁNÍ POSKYTUJEME VOLNĚ POUŽITELNÁ FOTA OD VÝROBCŮ.